Samota v hlavě dělá zmatek.

7. dubna 2012 v 18:13 | Sharanie Loira |  Výžblepty do prázdna.
Absurdita amerických seriálů o teenagerech spočívá v mnoha věcích, dívky se zajímají pouze o to, co si vezmou na sebe, či jaká rtěnka se hodí k dnešnímu outfitu a hlavně, každá z těch dívek má svojí "nejlepší kamarádku".

Nesnáším pojmenování typu NK, BFF atd. BFF,nejlepší kamarádky navždy, jak to vědí, že budou navždy nejlepší kamarádky? Kde mají tu jistotu? Upřímě, já nejlepší kamarádku nemám, mám jen kamarádky, ale zato hodně dobré. I když mám dobré kamarádky, nikdy jim nemůžu říct naprosto všechnoco zrovna prožívám, od toho jsou přeci deníčky. Moje kamarádky od holek které jen vídám rozděluji do 6 skupin.

1. "NK či BFF"
Tak takovouto kamarádku nemám, ale radši mít hodně dobrých kamarádek, než pouze jednu "NK" Nejblíže se ale této kamarádce blíží moje spolusedící ve škole Sára.

2. Hodně dobré kamarádky.
Takovýchto kamarádek mám celkem 4. Tři kamarádky ze třídy a z party Krakohupice, Sára, Natálka a Nataša, děláme spolu hodně blbostí, smějeme se, ve třídě se bavíme jen spolu, jsme prostě Krakohupice a nestydíme se za to, že nás někteří berou za naprosté blbky. Čtvrtou kamarádku nechci nazývat pravým jménem, řekněme, že se jmenuje Gabriela. Gabriela byla jednu dobu mou "NK" a ani nevím, proč, ale už semoc nevídáme, přesto jí nemám o moc méně ráda než dřív, těším se na čarodejnice, kdy obě přestrojíme mamky a pujdeme ven, kde budem mávat na řidiče aut a autobusů.

3. Pouze kamarádky.
Do této skupiny patří většina mích spolužaček a kamarádka, která chodila do třídy s mím bratrem a hodně jsme se spolu bavily. Kreslily spolu komixi u ní doma, přespávaly u sebe a chodily na horolezectví. Bohužel jsem se s ní rozhádala a se mnou i také Gabriela, byly jsme všechny naivní a hádaly se kvůli blbosti. Když chodila na základku, holky ze ttřídy jí od sebe odstrkovaly a já nechápala proč. Dodnes to nechápu, je to skvělá holka a po změně školy má mnohem více kamarádek.
Také sem patří 2 kamarádky, se kterými se bavím hodně od jarních prázdnin. Ano, celkem krátká doba, na poznání, jaký člověk doopravdy je. A také se mi to vymstilo, o jarkách jsme pořád chodily ven a venčit naše psi, jenže prázdniny uplynuly a holky se rozhádaly a jázůstala jako prostředník. Teď už sou to pouze kamarádky proto, že obě si našli NK a namě se vykašlaly.

4. Holky, které zdravím.
Do této skupiny patří holky, se kterými se nijak zvlášť nebavím, ale mám k nim alespoň trochu solidarity a slušně se s nimi pozdravým a někdy i zakecám, ale žádné kamarádství v tom není.

5. Bývalé kamarádky.
Sem patří holky, které se mnou chodily, bohužel na zálkadní školu. Měla jsem tam svoji NK, Terku, byly jsme pořád spolu, jenže já odešla na gymnázium a všechno jakoby se vypařilo. Terka začala kouřit a chlastat aje na tom opravdu hrozně. Když jí potkám v parku, radši se jí vyhýbám, ždy mi nabízí cigaretu a pořád ještě asi nepochopila, že já si zdravý ničit nehodlám. Jsem ráda, že jsem odešla, v mé bývalé třídě jsou snad jen dva lidi, kteří nekouří.

6. Lidi, které nemůžu vystát.
Sem patří lidé, kterým jsem nic neudělala a stejně jsem jejich nepřítel. Jsou to hlavně nové NK mých prázdninových kamarádek...nic moc zvláštního.

7. Kamarádi.
Do této skupiny patří kamarádi kluci. Těch je na této planetě hrozně málo, já mám pouze 1. Spolužáka, který má výborný hudební vkus a dá se s ním mluvit o všem, ne jako s ostatními kluky. On se se mnou baví úplně v pohodě, ikdyž jednou jsem se s nim musela bavit o nové tužce na oči, aby mne od něj učitel rozsadil :D Jiní kluci se se mnou baví jen proto, že mě chtějí zbalit, vážně výhra, když kluk začne rozhovor, nechceš si tu sukni dát víš?Toť vše! Sharanie Loira
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máte „NK“

Ano 40% (4)
Ne 60% (6)

Komentáře

1 Luciebeth Lonely Samotářka Luciebeth Lonely Samotářka | Web | 7. dubna 2012 v 18:47 | Reagovat

Musela jsem si ten článek přečíst třikrát. Připadalo mi, že na mě tu každej kašle. Ehm, promiň, neumím číst.

Na čarodějnice půjdu ale letos v civilu, podle spolužáků to prý vyjde nastejno. Blbečci :D

Mám to podobně jako ty. Akorát víc vystupňovaný, protože já mám za kamarády hrstku lidí a ostatní mě nemůžou vystát. Nu což, jejich chyba.
Ale spíš, než kamarádky mám kamarády (vážně más jenom jednoho? Bych se neměla komu svěřovat :D). Tvůj spolužák (toho mám asi nejraději, ale ne, že mu to řekneš :D), Ondřej (i když ten se mnou chce spíš chodit, ale má smůlu), Jindra, bratranec a trochu i Šimon. To těch kamarádek moc nemám, říkám si. Ale mám tebe, Sáru a Elišku, tak to docela jde. :D

2 Luciebeth Lonely Samotářka Luciebeth Lonely Samotářka | Web | 7. dubna 2012 v 18:50 | Reagovat

PS: bude ti hodně vadit, když napíšu něc podobného? Mě se ten nápad hrozně líbí.

3 Sharanie Loira Sharanie Loira | 7. dubna 2012 v 19:48 | Reagovat

Samozdřejmě že můžeš...jsme svobodná země.)

4 Sharanie Loira Sharanie Loira | 7. dubna 2012 v 19:52 | Reagovat

Ps. Za čarodejnice pujdou jenom mamky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama