Láska bolí, ale pro tebe to vydržím.

11. února 2012 v 8:27 | Sharanie Loira |  Výžblepty do prázdna.
Každý den na tebe kokám, každý den tě chci oslovit a každý den se neodvážím. Říkám si, co by mohl říct, napsat tak hrozného, napíšu mu, otevírám okénko pro chat s jeho jménem, píšu ty ubohá 4 písmena co dohromady složí slovo Ahoj, zlehka položím konečky prstů na tlačítko enter, ale opět to nedokážu a dlouže zmačknu tlačítko del. A místo psaní si s tím jediným, otevřu skype kamarádky a začnu jí vypisovat jak je láska krutá.


Láska není zlá, jen nezná míru bolesti. On také není zlý, jen neví jak mi ubližuje tím, že je tak úžasný. Když se nenápadně podívám do jeho krásných hlubokých očí, když ho potajmu sleduju ve školní jídelně, přestávám mít na cokoli chuť i na výborné filé, které mi leží na talíři a mám v hlavě jen jeho.
13.2. to je to datum, kdy bude mít 90% volných holek na facebooku napsáno, jestli s nimi někdo nechce chodit. 14.2. tp je to datum, kdy 80% z těch holek budou mít na facebooku napsáno, že jsou na valentýna opět sami. Já budu mezi těmi 10% , které budou na Valentýna sami, ale na rozdíl on nic, se tím nebudu chlubit na facbooku a budu jen koukat na jeho fotku a snít o tom jaké by to bylo, být s ním někde sama.
Ráno vstávám brzy do školy jen abych ho na těch ubohých 30 vteřin zpatřila na chodbě, na obědě spěchám, abych mohla jít poblíž něho ze školy, na zastávce tajně pozoruju autobus, kterým odjíždí a čekám na své dobýhající kamarádky. Ve škole chodíme po chodbách a já vždy tajně doufám, že ho uvidím a když se to konečně povede, nemám čas se na něj dívat, protože mě kamarádka kope z nevysvětlitelného důvodu a to, že vidí vlkkorožce (nebudu vysvětlovat).
S přáním dobrého zdraví, Sharanie Loira
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama